У нас самый большой выбор жалюзи

У нас самый большой выбор жалюзи

г.КИЕВ, ул.ДРАГОМАНОВА 17, м.Позняки
zanaveci@ukr.net

г.КИЕВ, ул.ДРАГОМАНОВА 17, м.Позняки
zanaveci@ukr.net

Багатофункціональне рішення для будь-якого інтер’єру – жалюзі день-ніч 1

Багатофункціональне рішення для будь-якого інтер’єру – жалюзі день-ніч

Жалюзі день-ніч – це сучасні, стильні і багатофункціональні моделі, що чудово пасуватимуть будь-якому приміщенню вашого будинку або офісу. Ми пропонуємо  багато кольорів, відтінків та варіантів оформлення, що гармонійно поєднаються з вашим інтер’єром.

Дізнайтеся все, що вам потрібно знати стосовно вибору даного варіанту жалюзі в наших співробітників та отримайте кваліфіковану підтримку й допомогу у виборі найкращого з варіантів у нашому магазині шаттерсів та жалюзі.

Що собою являють жалюзі день-ніч?

Жалюзі «Day and night»– це сучасне рішення сонцезахисних віконних систем. Вони втілюють в своїй незвичайній конструкції переваги горизонтальних жалюзі і звичних портьєр. Так само як і звичні для нас жалюзі, вони захищають кімнату від надмірного потрапляння денного світла і сторонніх поглядів перехожих. Мають стильний вигляд та гармонійно поєднують новаторські рішення у дизайні. Вони зроблені з двох шарів тканини, які накладаються один на одного.

В нас найчастіше купують під замовлення жалюзі день ніч. Не варто думати, що це надто дорого й таку послугу можуть собі дозволити лише люди з високими статками. Насправді, це не так. Наші співробітники допоможуть зробити правильні заміри та виготовити жалюзі індивідуально під ваші вікна чи двері, при цьому гарантуючи адекватну ціну.

Більш детальну вартість жалюзі день-ніч на Позняках ми повідомимо вам після звернення до нашого магазину та надання усіх необхідних деталей стосовно замовлення.

Що стосується фактичної конструкції жалюзі, то варто відзначити, що кожен шар тканини складається з паралельних горизонтальних відрізків тканини, що поєднують напівпрозорі і непрозорі горизонтальні смуги. Система переміщення смужок дозволяє при необхідності забезпечити повну або часткову конфіденційність.

Коли штора відкрита у положенні «день», вона виглядає як зебра, коли її ламелі знаходяться у закритому положенні «ніч», то більше схожа на суцільну штору.

Особливі переваги

Багатофункціональне рішення для будь-якого інтер’єру – жалюзі день-ніч 2

Розглядаючи плюси жалюзі день-ніч варто відзначити такі основні моменти:

 • Їх можна з легкістю підібрати до широких або вузьких вікон.
 • Вони можуть бути різних кольорів і відтінків, щоб відповідати вашому інтер’єру, як в природних, так і в яскравих тонах.
 • За ними легко доглядати, для підтримки акуратного вигляду потрібно лише протирати смужки вологою тканиною.
 • Вони відмінно підходять для будь-якої кімнати: спальні, вітальні, їдальні, ігрові кімнати, зимового саду, кухні, вбиральні, ванної кімнати, коридору та ін.
 • Вони пропонують часткову або повну конфіденційність в кімнатах.
 • Їх можна повністю відчинити, щоб забезпечити повний огляд вікна чи двері.
 • Вони дуже легкі.
 • Не потребують додаткових затрат під час монтажу.
 • Легко фільтрує кількість сонячних променів, що потрапляють в кімнату, не блокуючи повністю денне світло, та створюючи природне середовище в приміщенні, але при цьому зберігаючи вашу конфіденційність.
 • Працюють за допомогою ланцюга або акумулятора.
 • Механізми відкривання та закривання безпечні для дітей та тварин.

Жалюзі день-ніч, як і популярні серед наших клієнтів якісні шаттерси – це практичні, сучасні, легкі конструкції, що бувають різних кольорів і відтінків.

Наші фахівці проконсультують вас і предоставлять широкий вибір жалюзі, які підходять для денного і нічного часу. Купівля жалюзі та замовлення шаттерсів за розмірамиу професіоналів означає, що можна не перейматись стосовно якості та довговічності продукції, адже ми співпрацюємо лише з перевіреними виробниками.

Перезвонить Вам?