У нас самый большой выбор жалюзи

У нас самый большой выбор жалюзи

г.КИЕВ, ул.ДРАГОМАНОВА 17, м.Позняки
zanaveci@ukr.net

г.КИЕВ, ул.ДРАГОМАНОВА 17, м.Позняки
zanaveci@ukr.net

Універсальні жалюзі та шаттерси – в чому їх переваги 1

Універсальні жалюзі та шаттерси – в чому їх переваги

Виготовлені рулонні штори під замовлення захищають від сонячних променів і надто допитливих поглядів сусідів. Вони безперервно регулюють подачу денного світла в інтер’єр, підходять не тільки для квартир і будинків, але і комерційних будівель. Завдяки багатому вибору тканин ви можете максимально точно поєднувати їх з іншими аксесуарами в кімнаті. Нарівні з гардинами та тюлями додають затишку вітальні, створюють гармонійну атмосферу в спальні та заохочують до творчості в дитячій. Ми пропонуємо вашій увазі вироби від провідних європейських виробників, що виділяються безумовною якістю та стильним дизайном. Для більш широкого використання маємо у каталозі жалюзі день-ніч, а також римські штори.

Різноманітні рулонні жалюзі

Жалюзі підходять для всіх типів вікон, в тому числі нестандартних розмірів. Вони забезпечують ідеальне затемнення інтер’єру, плавне регулювання світла і елегантний дизайн. Які властивості жалюзі і як їх краще використовувати в приміщенні?

Варто відзначити, що рулонні штори на Осокорках з натуральних матеріалів надають інтер’єру нотку індивідуальності і комфорту. Обравши тканину, можна зменшити перегрів приміщення, а на кількість потрапляючого всередину світла може впливати колір.

Також на ринку представлені більш дорогі текстильні жалюзі з тефлоновим шаром, нанесеним на їх зворотний бік. Особливість таких моделей в тому, що вони відбивають сонячне світло, тому приміщення не перегрівається від сонця.

Жалюзі зазвичай виготовляються в основному з бавовни, але для того, щоб тканина витримувала УФ-випромінювання і не була підвладна брудові, поверхня тканини спеціально проходить високоякісну обробку, що затримує старіння і вицвітання. Бавовна в суміші з поліефіром, акрилом або іншими полімерами, таким чином, показує більш високу здатність до потемніння або теплового відображення.

Увага! У нас ви також можете купити шаттерси в Києві за максимально доступною ціною. Ми працюємо для вас і готові виконати будь-яке замовлення з прорахунком індивідуальних побажань замовника.

Кому так важливо якісне затемнення кімнати

Універсальні жалюзі та шаттерси – в чому їх переваги 2

Якщо ви не можете використовувати природне чергування світла і темряви, наприклад, через те, що працюєте позмінно, вам потрібно вирішити питання достатнього затінення кімнати та потрапляння до неї природнього денного світла. Це важливо для того, щоб ваш сон був хорошим, а тіло могло максимально розслабитися і відпочити. Для цього варто використовувати щільні штори, жалюзі або замовити виготовлення шаттерсів.

Завдяки затемненню вікон можна також регулювати температуру в приміщенні, що, безумовно, особливо помітно в спекотні літні дні. Якісна і світловідбиваюча тканина буде перешкоджати проходженню сонячних променів, тому повітря в кімнаті не нагріється.

Перш ніж вибрати відповідні рулонні жалюзі, потрібно:

  • виміряти розмір вікон;
  • обрати тип установки й управління;
  • визначитись з кольором та дизайном.

Ви можете з легкістю комбінувати внутрішні рулонні жалюзі з вуличними шаттерсами. Обирайте з широкого діапазону кольорів, декору та типів тканин з різним світлопропусканням. Ми пропонуємо варіанти ручного або електричного управління.

Аби швидко замовити рулонні штори на лівому березі– звертайтеся до наших представників по вказаному на сайті телефону або відвідайте магазин у режимі офф-лайн. Чекатимемо ваших замовлень!

Перезвонить Вам?