У нас самый большой выбор жалюзи

У нас самый большой выбор жалюзи

г.КИЕВ, ул.ДРАГОМАНОВА 17, м.Позняки
zanaveci@ukr.net

г.КИЕВ, ул.ДРАГОМАНОВА 17, м.Позняки
zanaveci@ukr.net

Як правильно обрати штори 1

Як правильно обрати штори

Штори мають не лише естетичний вигляд, вони створюють затишок та додають елегантності інтерьєру, захищають від проникнення сильного сонячного світла, обмежують циркуляцію холодного або теплого повітря і т. ін. Перш за все, штори – це важлива частина інтер’єру, тому їх вибору необхідно приділити належну увагу. Ось деяка інформація, яку вам слід знати, перш ніж придбати штори в дитячу кімнату, спальню, вітальню чи робочий кабінет.

Нащо слід звертати увагу при виборі штор

Найголовніше – це індивідуальний смак господаря інтер’єру. Тут багато що залежить від того, чого насправді хочеться – зокрема, які штори людина уявляє в якості доповнення своєї улюбленої кімнати, або який стиль інтер’єру їй підходить найбільше. При виборі також необхідно враховувати:

  • висоту стель в квартирі чи будинку;
  • параметри вікон;
  • колір стін та основні відтінки меблів;
  • передбачуваний тип штор (підйомні або розсувні);
  • орієнтацію кімнати щодо сторін світу (північ, південь,захід чи схід).

Але найголовніше – то обробка і колір виробу, що повинні відповідати загальному дизайну і стилю кімнати з урахуванням її освітлення в різний час доби. Аби максимально добре орієнтуватись у цьому питанні ви можете ознайомитись з фото штор в дитячу кімнату і лише потім прийняти відповідне рішення.

Особливу увагу приділіть вибору якісної тканини. Варіантів багато — від бавовни і шовку до льону і оксамиту. Однак кожен з них виглядає у вікні по-різному. Якщо штори занадто важкі, вони погано мнуться, а якщо вони занадто легкі, то часто виглядають зім’ятими і просто звисають замість утворення красивих складок. Якщо ви не впевнені, як «працюють» різні матеріали на вікнах, бажано відвідати наш магазин і отримати консультацію безпосередньо у фахівців.

Оригінальні штори та переваги співробітництва з нами

Як правильно обрати штори 2

Штори з сильним горизонтальним та надто контрастним малюнком створюють враження, що кімната ширше, а моделі з вертикальним візерунком, навпаки, сприяють враженню, що кімната вища й просторіша. Якщо передбачено, що штори не повинні торкатися підлоги, то відстань від країв до підлоги повинна бути в межах 5-8 см.І навпаки, якщо ми маємо намір «опустити штори до підлоги», їх довжина повинна перевищувати висоту стіни на 15-20 см. Також інтер’єр можуть вигідно підкреслити сучасні шаттерси. Ці конструкції стильно виглядають, виконують одразу кілька функцій та дозволяють вигідно підкреслити переваги обраного дизайну інтер’єру.

Штори з «важких» тканин темних тонів краще підходять для приміщень з низькими стелями. Плюс довгі моделі не підходять для дитячих кімнат, невеликих робочих кабінетів. Якщо ви розглядаєте варіанти в основному в темних тонах, слід бути готовим до того, що вони оптично зменшують площу. З іншого боку, якщо штори в основному світліші або напівпрозорі, вони оптично збільшать квартиру і зроблять її більш  затишною – особливо актуально для невеликих кімнат.

В нас можна також придбати штори, жалюзі та шаттерси на замовлення по доступній ціні. Для того, аби дізнатись більше корисної інформації по цьому питанні, або безпосередньо оформити замовлення з доставкою продукції у будь-яке місто країни звертайтесь до представників нашого сайту або дзвоніть по вказаному номеру телефону. Високу якість сервісу та особливу увагу кожному ми гарантуємо!

Перезвонить Вам?