У нас самый большой выбор жалюзи

У нас самый большой выбор жалюзи

г.КИЕВ, ул.ДРАГОМАНОВА 17, м.Позняки
zanaveci@ukr.net

г.КИЕВ, ул.ДРАГОМАНОВА 17, м.Позняки
zanaveci@ukr.net

Якісний вибір різних видів жалюзі для вашого дому 1

Якісний вибір різних видів жалюзі для вашого дому

Люди, які шукають жалюзі для будинку або квартири, можуть вибирати в нас з широкого асортименту. До числа тих, які захищають від яскравого світла і забезпечують хороший нічний сон, відносяться жалюзі під замовлення день-ніч. Але окрім них є багато альтернативних варіантів, які варті вашої уваги. Тож як визначити, які з них краще підходять для задоволення ваших потреб та не помилитись з вибором? Про це поговоримо далі…

Жалюзі, що впливають на якісний відпочинок

Є багато способів створити в приміщенні ідеальні умови для роботи, сну і відпочинку. Більшість з нас намагаються, щоб кімната, в якій ми відпочиваємо протягом дня, була добре ізольована. Не дивно, як показують дослідження, що вплив сонячного світла призводить до вироблення в нашому організмі корисного вітаміну D3, який дуже позитивно впливає на кісткову і імунну системи, запобігає раку і аутоімунним захворюванням. Він також вивільняє серотонін, який явно покращує наше самопочуття.

Однак іноді інтенсивність сонячних променів стає проблемою і заважає нашому організму нормально функціонувати. Краще рішення – встановлення якісних жалюзі день-ніч, придбати в Києві котрі можна у нас на сайті, або класичних рулонних штор, які також комплексно захищають внутрішній простір від перегріву. Їх додаткова перевага у тому, що вони є ефективним захистом не тільки від сонця, але і від будь-якого джерела небажаного штучного світла.

Оскільки для кожної кімнати потрібен різний тип затінення, перед вибором відповідного типу жалюзі необхідно взяти до уваги її призначення. Це місце, де ви спите або вчитеся? Або, може бути, місце для роботи і відпочинку одночасно?Відповідь на це питання буде ключем до пошуку жалюзі, найбільш підходящих для ваших потреб.

У нашому магазині жалюзів можна отримати професійну консультацію та порадитись з професіоналами щодо вибору. Звертайтесь, усі прорахунки та консультації безкоштовні.

Римські штори, жалюзі тюлеві вертикальні та ін

Якісний вибір різних видів жалюзі для вашого дому 2

Елегантні і високоякісні римські штори ніколи не виходять з моди, бувають різних візерунків і кольорів, тому підходять до будь-якого інтер’єру. Якщо ви шукаєте нові віконні штори, вам обов’язково варто звернути увагу на римські штори через їх зовнішнього вигляду. Вони відмінно підходять для затемнення кімнати. Залежно від товщини тканини і кольору вони можуть пропускати більше або менше світла.

Жалюзі тюлеві вертикальні хоча й менш популярні, ніж горизонтальні, вони також можуть забезпечувати високий рівень блокування світла. Фактично, широкі ламелі вертикальних жалюзі дозволяють використовувати меншу кількість цих самих ламелей для закриття вікна того ж розміру, що забезпечує меншу світлопроникність.

Вертикальні жалюзі – це особливо хороший вибір для широких вікон і розсувних скляних дверей. В якості додаткового бонусу варто відзначити, що вони і, як правило, збирають менше пилу, ніж горизонтальні, що спрощує догляд та підвищує довго тривалість використання.

Наша компанія співпрацює лише з перевіреними європейськими виробниками, тому високу якість та доступну вартість жалюзі тюлевих вертикальних ми гарантуємо. Звертайтесь, завжди раді допомогти!

Перезвонить Вам?